Planlı ve hedefe yönelik oluşturulan e-posta pazarlama (e-mail marketing) kampanyası çapraz satış oranını %25 arttırır.

Türkiye'de internet kullanıcı sayısı 46.28 milyona ulaşmıştır. Online alışveriş oranı her yıl gittikçe ciddi ölçüde artmakta. Şirketler pazarlama stratejisi olarak dijital pazarlamanın faydalarından yararlanmakta. E-Mail marketing (e-posta pazarlama) da bu stratejilerden biri olduğu için internetten tanıtım, pazarlama ve reklam gurubu içerisine girmektedir.

E-posta pazarlama ile abone sayınızı arttırırsınız. Yalnız e-posta pazarlaması yapmak için e-posta içeriğinin kullanılabilir, görüntülenebilir ve gönderinin takibinin yapılabilir olması gerekmektedir.

E-Posta gönderisini yaptıktan sonra gönderilen mailin kaç kez açıldığını, spam olarak işaretlenip işaretlenmediğini ve ya açılmadığını net olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde ortaya çıkan istatistiklere göre yeniden aksiyon almak için hedefe yönelik kampanyalar çalışmaları yapılır. Çapraz satış için bir çok yeni kampanya metodları kullanılır.

Tüm bu çalışmaları yapabilmek için güçlü altyapıya, tecrübeye, şeffaflığa ve yazılıma sahip olmalısınız. İşte tam bu süreçte Uygun Tasarım ekibi, bünyesinde bulundurduğu e-posta pazarlama müşterilerine değer katacak çözümler sunmakta.

E-Posta Pazarlama

Siz e-posta pazarlamasını denediniz mi?

Tüm süreçlerinizi gelişmiş ve güçlü yazılımımız ile gerçekleştiriyoruz.